طراحی گرافیک

//طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

18 سال سابقه در زمینه طراحی اوراق اداری ، کارت ویزیت ، پوستر ، تراکت تبلیغاتی ، بروشور و …….
و بهره مندی از مجرب ترین تیم طراحی و آشنا به نرم افزارهای به روز سعی در برآورده کردن هرچه بیشتر و بهتر نظر مشتریان خود داریم .
شرکت‌ها و موسسات برای هویت بخشی، برندسازی و ایجاد انضباط سازمانی در مکاتبات داخلی و خارجی پیش از هر چیز اقدام به تهیه سربرگ می‌نمایند. سربرگ، برگه‌هایی است که برای انجام امور نامه نگاری ادارات و موسسات یا اشخاص حقیقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بطور معمول در قطع A4 ارائه می‌شود و طراحی آن ترکیبی از رنگ سازمانی، نشانه ( لوگو )، عنوان کامل سازمان، نشانی پستی و مسیرهای ارتباطی مثل (تلفن، نمابر، سایت و…) می‌باشد.
دیجی تکثیر برای برقراری ارتباطی ویژه بین شما و مشتریان و حتی کارکنانتان پیشنهادی غیر قابل چشم پوشی دارد. مجموعه‌ای زیبا از سربرگ، کاغذ یادداشت، گواهی نامه ها، رسیدها و فرم‌های منظم‌کننده روال کاری و… با بهترین مواد اولیه در تنوعی بی نظیر، هر تعدادی که به آن نیاز دارید از 1 نسخه تا هزاران نسخه.

همچنین چاپ آگهی (تراکت) یک راه فوق العاده موثر، سریع و با قیمتی مناسب برای رساندن یک پیام است. با راه حل‌های چاپ آگهی دیجی تکثیر می‌توانید همه‌ی آنچه را که می‌خواهید روی یک کاغذ داشته و یک آگهی زیبا خلق و به مخاطب برسانید.

تراکت‌ها وظیفه افزایش استقبال مخاطبان را به شکل سریع و در کوتاه مدت دارند. آگهی‌ها وقتی با راه‌های ارتباطی دیگر مقایسه می‌شوند، تفاوت قیمت و تاثیر فوری آن‌ها چشمگیر است
جهت دیدن نمونه کار ها به قسمت گالری مراجعه و برای استعلام و سفارش کار به قسمت ثبت سفارش مراجعه فرمایید .

توسط |2019-05-18T05:07:50+00:00فوریه 17th, 2019|محصولات|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه